» Docieplenia – elewacje ETICS

Docieplenia - elewacje ETICS

Firma  Mirski+Dittrich Sp. z o.o. posiada 18 lat doświadczenia w dociepleniach budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej w technologii lekko-mokrej (ETICS).

Od samego początku swojej działalności kładziemy nacisk na jakość wykonania z zastosowaniem najlepszych materiałów.

Doświadczenie w technologiach ocieplenia budynków zdobyliśmy jeszcze w latach 1993-1998 w obecnych Niemczech Wschodnich.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą takich systemów ociepleniowych jak: Baumit, STO, Caparol, Dryvit, Kabe, Ceresit Henkel.

Rocznie wykonujemy do 100.000,00 m2 dociepleń budynków, co plasuje nas wśród liderów firm ociepleniowych na Dolnym Śląsku.    Jest to możliwe dzięki naszej wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Początek naszych usług na terenie RP miał miejsce we Wrocławiu. Obecnie ocieplamy budynki na terenie województwa dolnośląskiego      i lubuskiego. Działamy również poza granicami kraju (Niemcy, Anglia). Specjalizujemy się w ocieplaniu budynków wysokich z zastosowaniem podestów wiszących, których stosowanie pozwala na skrócenie okresów realizacji i zwiększenie wydajności prac. Dodatkowym atutem dla zarządców budynków przy stosowaniu pomostów wiszących do prac elewacyjnych jest mniejsza uciążliwość i większe bezpieczeństwo dla lokatorów mieszkań.
Swoim klientem zapewniamy wysoką jakość prac ociepleniowych, udzielając wieloletnich gwarancji wykonawczych.
Copyright© bdpmirski.pl 2019

Wykonanie Modus Reklama