» Dachy płaskie

Dachy płaskie

Specjalizujemy się w wykonawstwie hydroizolacji dachów płaskich za pomocą pap termozgrzewalnych . Wykonujemy kompleksowe izolacje zarówno na obiektach nowych jak i remontowanych, na wszelkich typach podłoży.

Dotychczas wykonywaliśmy remonty pokryć dachowych w zasobach spółdzielni mieszkaniowych m.in. SM Cichy Kącik,SM Wroclaw Południe,SMLW Popowice,SM Nowy Dwór we Wrocławiu, JSM Jelenia Góra  jak i dachy oraz hydroizolacje  nowych obiektów takich jak Galeria Arkady Wrocławskie, Stadion Miejski  i  Osiedle Mieszkaniowe Centauris we Wrocławiu.
W naszych realizacjach stosujemy papy termozgrzewalne modyfikowane nowoczesnych typów oraz systemów renowacji stropodachów wentylowanych w oparciu o papy z systemem wentyalacyjnym odprowadzajacym parę wodną.W przeciwieństwie do tradycyjnych, które wymagały lepiku, nowoczesne papy przytwierdzane są do podłoża poprzez zgrzewanie za pomocą palnika lub są klejone na zimno. Dzięki temu pokrycie zyskuje na szczelności oraz zmniejsza się jego podatność na zerwanie i uszkodzenia. Technologa pap termozgrzewalnych jest technologią czystą, szybką w montażu i przyjazną dla środowiska naturalnego.

Chcąc zadowolić naszych klientów do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, pomagamy w doborze odpowiedniej technologii i materiałów do izolacji dachów płaskich. Powierzone zlecenia realizujemy solidnie, terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną i dekarską, zwracamy także szczególną uwagę na estetykę wykonania. Na budowach staramy się pracować z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Copyright© bdpmirski.pl 2019

Wykonanie Modus Reklama